שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
נשיא התאחדות המלונות: "ללא תקציב לשיווק ישראל בעולם- 20 אלף יפוטרו השנה בתיירות"
אתר את הדברים בועדית המלונאים שהתקיימה ביום ג' (22/12/08) במלון הילטון בתל אביב

ועידת המלונאים, שהתכנסה השנה במלון הילטון בתל אביב (23/12/08, יום ג'), עסקה בעיקר בעתידו של ענף התיירות בארץ, בצל המשבר הכלכלי העולמי. שנת 2008 הייתה שנה טובה לתיירות בישראל, ולמלונאים בפרט, סיכמו באי הכנס, אולם יש לבנות מיד תכנית רב שנתית שתמנע מן המשבר הכלכלי לפקוד גם את ענף התיירות. נשיא התאחדות המלונות, אלי גונן, פנה בנאומו לשרת התיירות שנכחה בכנס, רוחמה אברהם- בלילה, ואמר כי "אנו קוראים למשרדי האוצר והתיירות לשים את שיווק ישראל בעולם במקום גבוה בסדר העדיפויות הלאומי, ולתקצב זאת בצורה ריאלית".

שנת 2008 הסתכמה ב- 2.9 מיליון מבקרים, 7 מיליארד שקלים הכנסות למשק עם 30 אלף מעוסקים. מדובר בשיא כל הזמנים של תעשיית המלונאות בישראל.  המשימה הניצבת כיום בפני המלונאים ותיירני ישראל היא להמשיך את מגמת הצמיחה שהייתה בשנת 2008 וזאת על מנת להגשים את החזון לבואם של 5 מיליון תיירים בשנה. פתיחת שווקים עולמיים חדשים לישראל תויינה כאחד היעדים המרכזיים לשנת 2009, במטרה להמשיך את הצמיחה בתיירות.

בועידה התייחסו כמובן לתאונת הדרכים המצערת בה נהרגו 24 סוכני נסיעות רוסים , שהגיעו כדי לשווק את העיר אילת בארצם. למרות התאונה הטראגית, צופים אנשי התאחדות המלונות כי הסכם ביטול הויזות ההדדי בין ישראל לרוסיה, ימשיך להניב תוצאות ולשלש את מספר התיירים הרוסים המגיעים לארץ.

 

 

 

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון