שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
ירידה חדה בתפוסת חדרי האירוח במושבי הצפון
ירידה של 45% בתפוסת חדרי האירוח במושבי הצפון. מזכ"ל תנועת המושבים, איתן בן דוד: נצלו את החדרים הפנויים ובואו להתארח בצימרים בצפון.


המצב הכלכלי הקשה פוגע בתיירות הכפרית וגרם לירידה של כ- 45% בתפוסת חדרי האירוח במושבי הצפון. הפגיעה העיקרית היא בחדרי האירוח המיועדים לזוגות, שוויתרו על סופי שבוע רומנטיים ומשפחות דתיות וחרדיות שהפחיתו את הזמנת החופשות לחודש אוגוסט.

משה זרחי, יו'ר ועדת התיירות של תנועת המושבים, ממושב אמירים, אמר שבדרך כלל, בקיץ רגיל נרשמת בחודש יולי תפוסה ממוצעת של כ- 70% ואילו באוגוסט התפוסה היא 100% לכל אורך החודש. השנה אנו רואים ירידה חדה בהזמנות ויש מקומות פנויים גם בחודש אוגוסט – דבר שלא היה כמותו בעבר.

בשנים האחרונות משקיעים חברי המושבים סכומים גבוהים בשדרוג הצימרים, כולל התקנת ג'קוזי ברוב יחידות האירוח ופינוקים רבים.

מנהל האגף לכלכלה ופיתוח עסקי בתנועת המושבים, יוגב שריד, אמר שהמושבים רואים בהגברת הלינות של תיירים מחו'ל במושבים את אחד היעדים החשובים לשנים הבאות. אנו מאמינים שלינה כפרית יכולה להעניק לתייר חוויה שתעשיר את ביקורו בארץ. הוא הדגיש שחלק גדול מהמושבים ממוקמים בקרבת אתרי התיירות הנוצרים בצפון הארץ.

מזכ'ל תנועת המושבים, איתן בן דוד, אמר שהתיירות הכפרית היא אחד ממקורות הפרנסה החשובים של המושבים, במיוחד על רקע הירידה ברווחיות מחקלאות. אנו מקווים שהירידה בתפוסה היא זמנית ואנו קוראים ומזמינים את עם ישראל בהמוניו להגיע למושבים וליהנות מהחוויה של לינה באווירה אחרת, פעילויות מגוונות ואטרקציות רבות המאפשרת לתייר ולמטייל לחוש קשר ישיר במגע עם הטבע הריחות והמראות האופפים את המרחב הכפרי.

הכתבה באדיבות אתר PassportNews

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון