שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
תעשיית התיירות מודה לשר התיירות, לראש הממשלה ולשר האוצר על הורדת ההצעה להטיל מע"מ על התיירים מסדר היום!

 

מיכאל פדרמן, יו"ר לשכת התיאום של תעשיית התיירות, אלי גונן, נשיא התאחדות המלונות בישראל ושמואל מרום, יו"ר לשכת מארגני תיירות נכנסת מודים לשר התיירות, לראש הממשלה ולשר האוצר על הורדת ההצעה להטיל מע"מ על התיירים מסדר היום!

יו"ר לשכת התיאום של תעשיית התיירות, מיכאל פדרמן, אלי גונן, נשיא התאחדות המלונות בישראל ושמואל מרום, יו"ר לשכת מארגני תיירות נכנסת, יוצאים הערב בהודעה המברכת את ממשלת ישראל, את העומד בראשה, בנימין נתניהו, את שר האוצר, יובל שטייניץ ובעיקר את שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב על החלטתם להוריד מסדר היום את עניין הטלת המע"מ על שירותי התיירות הנכנסת.

לדברי פדרמן: "אנחנו אנשי התיירות מעריכים מאוד את החלטת הממשלה, שהבינה כי הטלת המע"מ בעיתוי הנוכחי היתה גורמת נזק עצום לתעשיית התיירות. כולי תקווה כי ללא מגבלת המע"מ – תחזור תעשיית התיירות למסלול של צמיחה ותתרום לחידוש הצמיחה במשק".

פדרמן מוסיף כי: "במהלך השבועות האחרונים, במסע השכנוע כנגד גזירת המע"מ גילינו עד כמה ניצב לצד התעשייה שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב ועד כמה עתידה של התעשייה חשוב לו. ברור לי כי לעמידתו האיתנה של השר כנגד המע"מ על התיירים יש מקום מרכזי בהחלטה להוריד את הנושא מסדר היום".

גונן אומר כי: "בנוסף להערכה העמוקה לשר התיירות, שהוא חבר אמיתי וקרוב לתעשייה, אני רוצה לומר תודה גם לשרגא ברוש, יו"ר לשכת המעסיקים ולעופר עיני, יו"ר ההסתדרות על תמיכתם המוחלטת בנושא התיירות לאורך כל הדרך ועל עמידתם הנחושה לצידנו במהלך הדיונים והשיחות. אני תקווה כי כעת תקבל התיירות את היחס הראוי ותתרום לתעסוקה ולהכנסות המדינה".

 

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון