שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
מלונאי תל אביב: ביטול הפטור ממע"מ לתיירים ימוטט את התיירות
דיווחו כי בשל החשש מביטול הפטור סוכנים בחו"ל דוחים עסקאות שאמורות להסגר להמשך השנה ולשנת 2010


בכינוס חירום, שקיימו מלונאי אזור תל אביב ביום שני (15/6/09) במלון מטרופולין, נשמעו טענות קשות כנגד האוצר, שקיבל החלטה שיש בה כדי למוטט את התיירות הנכנסת למדינת ישראל ולפגוע בעסקים רבים בשל ביטול הפטור ממע"מ לתיירות הנכנסת.

אלי זיו, מנכ"ל התאחדות המלונות בתל אביב עדכן את המלונאים כי ברבעון הראשון השנה איבדו את מקום עבודתם כ- 210 עובדים ממלונות תל אביב, הרצליה, רמת גן ובת ים כתוצאה מהמשבר בתיירות הנכנסת (מאז מבצע "עופרת יצוקה" ועל רקע המיתון בעולם).

מלונאי אזור תל אביב דיווחו כי ב- 3 החודשים האחרונים חלה החמרה במשבר, התפוסות במלונות נמוכות וגם העתיד נראה לא טוב בימים אלו.

המלונאים גם דיווחו כי קיבלו פניות רבות מסוכני הנסיעות בחו"ל, אשר הם מודאגים מאוד מהצעת אוצר לבטל את הפטור ממע"מ לתיירים. רבים מהסוכנים בחו"ל ממתינים לראות מה תהיה החלטת הכנסת בעניין. לעת עתה נדחות עסקאות, שאמורות להסגר להמשך השנה ולשנת 2010 כתוצאה מאי הבהירות בנושא.

המלונאים כעסו על כך שההחלטה להטיל מע"מ על התיירים לא תאפשר יציאה מהמשבר הנוכחי ותביא לאובדן ניכר של הכנסה לכל העסקים התיירותיים באזור ת"א . הם פנו לראש העיר, מר רון חולדאי, וביקשו את התערבותו מול שר האוצר וגורמי ממשלה אחרים כדי למנוע את הטלת המע"מ. בתום הכינוס הסוער הבטיחו המלונאים כי ינהלו מלחמת חורמה נגד גזירת האוצר.ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון