שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
אדום עולה
במהלך חודש יוני יקיימו כעשרה קיבוצים מאזור הצפון בשיתוף עם מפעל "פריניר" הגדול בארץ לעיבוד עגבניות, שלל פעילויות על טהרת העגבניה לצד פעילויות תיירותיות אטרקטיביות.


במהלך חודש יוני יפיק מפעל העגבניות "פריניר" השוכן בצומת גולני הפנינג ענק בחסותו בשיתוף עם קיבוצי: שדה אליהו, מסילות, כפר רופין, חפציבה, נאות מרדכי, יפעת, עין דור, להבות הבשן, עין חרוד איחוד ומאוחד, המגדלים עבור המפעל עגבניות. ההפנינג יציע מגוון אטרקציות לכל המשפחה, החל מקטיף עגבניות אקטיבי ומהנה, מסלולי טיולים בטבע הפורח, סדנאות, פעילויות בטבע, מוזיאונים, מסעדות, וילות, צימרים ובתי עץ לאירוח כפרי ועוד...

קטיף עגבניות

בעלות של 25 שקלים, ניתן יהיה להשתתף בקטיפי עגבניות ולחזור הביתה לאחר חוויה מהנה עם ארגז עגבניות ביד.  הקטיפים יתקיימו במועדים שונים בקיבוץ כפר רופין, בקיבוץ שדה אליהו ובקיבוץ מסילות. להשתתפות  בקטיפים יש צורך בהדפסת קופון השתתפות מאתר מפעל "פריניר" http://www.prinir.co.il/  

tomatos.JPG

טיולים בסביבה

בקיבוץ כפר רופין תמצאו את  "מקור החסידה" מרכז צפרות כפר רופין
סיור טבע וחקלאות, ביקור במרכז הצפרות, ביקור בית אצל התנשמת ידידתנו המדבירה הביולוגית של המכרסמים וטעימת עגבניות ישר מהשדה.
למחפשים אחר חוויה של חקלאות אורגנית  בקיבוץ שדה אליהו ניתן למצוא סיור בחווה חקלאית "ביו-תור" שכולל הסבר מקיף על חקלאות אורגנית, מה היא ואיך עושים את זה?  לפרטים נוספים והרשמה: 054-5640971, 04-6096986 .

סדנאות וקצת קניות

קיבוץ נאות מרדכי מציע לכם לקפוץ לחנות המפעל של  "טבע נאות" ולהכיר את קולקציית הנעליים החדשה שכולה "ירוקה"- הקולקציה כולה עשויה חומרים טבעיים ומתכלים בלבד, תהליך הייצור ידידותי ללא שימוש בכימיקלים. טל לבירורים :  046948133

לחובבי האומנות

קיבוץ מסילות מזמין משפחות ל"סטודיו של סוזי"- בגלריה לאומנות המציעה סדנאות לילדים, נוער ומבוגרים בתחומים שונים הקשורים לאומנות. מה שהיה בעברו לול של קיבוץ, הפך למקום של סדנא וגלריה שבה עוסקים באומנות של ציור וצבע.

המקום משופע בעבודות אומנות ומושקע עד הפרטים הקטנים (המנורות למשל עשויות ממסננות של פסטה, השולחנות מעוצבים ומצוירים), לצד גינה עם נוף מקסים שמתקיימות בה פעילויות מגוונת לילדים בין הצמחייה הססגונית ופינות הישיבה המוצלות. המקום כולו מצוי באזור קסום, מוקף בצמחיית גן מרהיבה .
לברור " טל 04-6066449/ 054-6754212

קיימות עוד שלל פעילויות בקיבוצי הסביבה. על כולן ניתן למצוא מידע באתר WWW.PRINIR.CO.IL

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון