שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
משרד התיירות יפעל לשדרוג תשתית התיירות בטבריה
בין המיזמים המתוכננים: מערך מזרקות מרקדות כדוגמת מופע המים המפורסם של מלון בלאג'יו שבלאס וגאס


משרד התיירות יקדם שדרוג התשתית התיירותית בטבריה וילווה מקרוב את ביצוע התוכנית האסטרטגית לשיווק העיר כעיר תיירות מובילה בישראל. כך סיכמה שרת התיירות, רוחמה אברהם בלילא בפגישה שקיימה עם ראש העיר טבריה זוהר עובד והגורמים המקצועיים במשרד התיירות ובעירייה. בין הפרויקטים הראשונים שיקודמו - בניית האטרקציה 'המים המרקדים', מיזם בהשראת מופע המזרקות המרהיב של מלון בלאג'יו, שבלאס וגאס. מאות מזרקות יתיזו מים במעין 'ריקוד' מופלא, לצלילי מוסיקה וחזיון תאורה מרהיב .

לאחר שסקרה את הפעילות שנעשתה בעיר בתחום התיירות בחודשים האחרונים ולאחר שנפגשה עם מנהלי בתי המלון בטבריה, אמרה השרה רוחמה אברהם בלילא, כי 'משרד התיירות רואה בטבריה יעד תיירותי חשוב ולכן הנחיתי את הגורמים המקצועיים במשרד להעניק את התמיכה המרבית ולהבטיח את מימוש הפוטנציאל הגלום בטבריה כעיר תיירות.

ניכרת עשייה חיובית של הנהגת העיר לפיתוח התשתית התיירותית. עשייה משולבת של המשרד, העירייה והמגזר הפרטי צריכים להניב כאן ובהקדם, מוצר תיירותי איכותי, מגוון וייחודי להענקת חופשה מהנה ומרגשת בישראל'. ראש עיריית טבריה, זוהר עובד: 'שילוב כוחות בין משרד התיירות לרשות המקומית יאיץ את תהליכי הפיתוח הרבים הנמצאים כעת בביצוע. אני רואה בשרת התיירות שותפה אמיתי למהלך אותו חרטנו על דגלנו - הפיכתה של טבריה ליעד תיירותי אטרקטיבי, ברמה בינלאומית'.

הכתבה ניתנה באדיבות אתר PassportNews


ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון