שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
אושר מינויו של נועז בר ניר לתפקיד מנכ"ל משרד התיירות (משרד התיירות)
בר ניר (45), שימש בעבר כרכז צוות הבריאות במשרד האוצר ובתפקידו האחרון עמד בראש אגף התקציבים של שירותי בריאות כלכלית וכיהן כסמנכ"ל כספים (CFO), כלכלה ונכסים בארגון.


הממשלה אישרה ביום א' (3/5) בישיבתה השבועית, את מינויו של נועז בר ניר למנכ"ל משרד התיירות. בר ניר יכנס לתפקידו ב-1 ביוני, לאחר השלמת החפיפה עם מנכ"ל המשרד היוצא, שאול צמח. ההחלטה אושרה פה אחד.

בר ניר (45), שימש בעבר כרכז צוות הבריאות במשרד האוצר ובתפקידו האחרון עמד בראש אגף התקציבים של שירותי בריאות כלכלית וכיהן כסמנכ"ל כספים (CFO), כלכלה ונכסים בארגון. בר ניר, הוא בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, מחשבים ומערכות מידע וחשבונאות ותואר ראשון בכלכלה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

noaz.jpg

נועז בר ניר

ראש הממשלה, בנימין נתניהו אמר כי מדובר בבחירה מצוינת ובר ניר איש ראוי ומוכשר שמתאים למשרד התיירות. לדברי שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב: "משרד התיירות הינו אחד המשרדים הכלכליים החשובים ביותר במדינת ישראל, ובמיוחד לנוכח המשבר הכלכלי. בר ניר הוא האיש המתאים ביותר להוביל את המשרד למימוש המשימות בפניהן הוא ניצב, כמחולל הצמיחה מהמרכזיים במשק. אין לי ספק שבר ניר, אשר בתפקידו האחרון כהן כסמנכ"ל של הארגון הכלכלי הגדול במדינה, צבר ניסיון ניהולי עשיר שיסייע לו בתפקידו כמנכ"ל משרד התיירות".

בימים הקרובים צפוי שר התיירות להשלים את התוכנית הרב שנתית לענף התיירות, אשר תובא לדיון בממשלה בשבועות הקרובים.

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון