שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
התאוששות בתיירות מרוסיה: בחודש מרץ ביקרו בישראל למעלה מ-24 אלף תיירים (משרד התיירות)
בנוסף נבלמה הירידה בתיירות הנכנסת מארה"ב, גרמניה, צרפת וסקנדינביה.


הצלחה לפעולות השיווק שמבצע משרד התיירות בחודשים האחרונים: בחודש מרץ 2009 נרשמה התאוששות בתנועת התיירות מרוסיה לישראל, עם ביקורם של 24,100 תיירים בישראל, ירידה של 1% בלבד לעומת החודש המקביל אשתקד, בו הגיעו 24,280 תיירים (ברבעון הראשון של שנת 2009 נרשמה ירידה של 13% לעומת התקופה המקבילה אשתקד).

במשרד התיירות רואים חשיבות רבה בהישג זה, שהוא תוצאה של פעולות שיווק מיידיות ואינטנסיביות שהתבצעו לאחר המבצע בעזה, במקביל לפעולות שיווק מתמשכות בחודשים האחרונים, בהיקף של 25 מיליון שקלים בשנת 2008, הכוללות קמפיין טלוויזיה ועיתונות שמיצבו את ישראל כמדינת יעד משמעותית לתייר הרוסי.

יש להדגיש כי ביטול חובת הוויזה לתיירים מרוסיה, אשר נכנס לתוקף בחודש ספטמבר 2008, הביא לגידול במספר התיירים הרוסים המבקרים בישראל וכתוצאה, לגידול בהכנסות מהתיירות הרוסית. יש לציין כי בחודש מרץ נרשמה ירידה חדה של 37% בכניסות מבקרי היום, אשר עמדו על 20,000 מתוך 200,000 תיירים.

במקביל, פעולות השיווק האינטנסיביות שמבצע משרד התיירות במדינות אירופה, סקנדינביה וארה"ב, הביאו לבלימת הירידה בתיירות הנכנסת. פעולות השיווק בהשקעה כוללת של 50 מיליון שקלים בשנת 2009, כוללת קמפיינים טלוויזיוניים ובמידיות נוספות.

לראשונה מאז שנת 2000, חודשו הטיסות הישירות לאילת מפינלנד. חברות לומאמטקאט ואורינקומאטקאט הפעילו טיסות שכר שבועות בחודשים האחרונים והחל מחודש המאי הקרוב, יופעלו 12 טיסות שכר שבועות לתל אביב. הצלחת משרד התיירות לחדש את פעילות חברות התעופה וסיטונאי התיירות, תלווה החל מחודש מאי, במסע פרסום בשוק הנוצרי לקראת חורף 2010.

שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב: "הפעילות השיווקית האינטנסיבית של משרד התיירות מצליחה לבלום את האטה בענף התיירות, שספג פגיעה קשה כתוצאה מהמשבר הכלכלי העולמי. במסגרת תוכנית הרב שנתית לתיירות, שתגובש בשבועות הקרובים, יינתן דגש ליוזמות שיווקיות ממוקדות למינוף התיירות כמחולל צמיחה חשוב ומהיר למשק".

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון