שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
חבר הכנסת אופיר אקוניס יעמוד בראש שדולת התיירות בכנסת ה- 18
חבר הכנסת אקוניס, ליכוד, פועל להקמת לובי תיירותי שיסייע לקדם את ענייני תעשיית התיירות: "התיירות לישראל - ממנועי הצמיחה ליציאה מהמשבר הכלכלי".


לדברי אקוניס: 'אני מאמין בפוטנציאל התיירות של מדינת ישראל כארץ קדושה מבחינה היסטורית ותרבותית לשלוש הדתות. בעיניי, קידום התיירות הוא תחום עשייה כלכלי מן המעלה הראשונה. תעשיית התיירות היא אחד המעסיקים הגדולים במשק הישראלי וגם היא מוצאת עצמה נפגעת מן המשבר העולמי!'

'אני נוטל על עצמי לדחוף במרץ לקידום ענייני התיירות בכנסת – בחקיקה, בפעילות מול משרדי הממשלה השונים ובהעלאת המודעות הכללית לחשיבות התיירות לעתיד המדינה. בתקופה הנוכחית של משבר כלכלי – אני מאמין שהתיירות יכולה לשמש קרש הצלה עבור אלפים רבים של עובדים שנפלטים מהתעשייה, מהמסחר, מהשירותים ומההיי טק, רבים מהם בפריפריה.'

בימים האחרונים שוחח ח'כ אקוניס עם שר התיירות החדש, סטס מיסז'ניקוב, על האתגרים הרבים לקידום התיירות בקדנציה הנוכחית ועל ההכנות לקראת ביקור האפיפיור. כמו כן, פגש ח'כ אקוניס את נשיא התאחדות המלונות בישראל, אלי גונן, כדי לקבל ממנו תמונת מצב עדכנית על המשבר בתיירות הנכנסת ועל הירידה בתיירות הפנים.

בימים הקרובים יפעל ח'כ אקוניס לגיבוש רשימה של ח'כים שיצטרפו ללובי התיירותי ויסייעו לקדם את ענייני תעשיית התיירות על אתגריה הרבים.

הכתבה ניתנה באדיבות אתר PassportNews

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון