שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
בתעשיית התיירות שוררת אופטימיות בשל כניסת סטס מיסז'ניקוב למשרד התיירות
נשיא התאחדות המלונות: "אנו מתרשמים כי מיסז'ניקוב יפעל במרץ להצבת התיירות במקום מרכזי מבחינת השיקולים הכלכליים של הממשלה הנוכחית".


עם כניסתו של חבר הכנסת סטס מיסז'ניקוב לתפקיד שר התיירות, אמר נשיא התאחדות המלונות, אלי גונן, כי "קיבלנו שר עם כישורים כלכליים, שליווה את התיירות בכהונתו כח"כ בכנסת הקודמת וכיו"ר ועדת הכספים, ונוכח בפוטנציאל האדיר והמבוזבז של התיירות. אנו מתרשמים כי מיסז'ניקוב יפעל במרץ להצבת התיירות במקום מרכזי מבחינת השיקולים הכלכליים של הממשלה הנוכחית".

לדבריו, "ניסיונו הרב של מיסז'ניקוב יעמוד לצידו במאבקים להגדלת תקציבי משרד התיירות, ובמיוחד להגדלת תקציב השיווק בעולם. כל השנים יש מתחת לאף של הממשלה פוטנציאל של 250,000 מקומות עבודה, לו רק המדינה תשקיע מידי שנה בקמפיין שיווקי בחו"ל 350 מיליון שקל. אנו מאמינים כי בסיועו, התיירות תוביל בשנים הקרובות לפיתוח אזורים רבים בפריפריה (טבריה, נצרת, גליל עליון, ים המלח, אילת, מצפה רמון ועוד), ולהקטנת מימדי האבטלה במדינה.  כמו כן, אנו מאמינים שהוא יפעל גם להגדלת תקציבי תשתיות התיירות, החינוך ההסברה וסך כל המשאבים המופנים לתיירות לשם הגשמת החזון של 5 מיליון תיירים לשנה".

עמי אתגר, מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, הביע תקוותו לכך שמיסז'ניקוב יצליח כבר בשנה הקרוב להחזיר את היקפי התיירות למימדיה משנת 2008. לדבריו, " הכל תלוי ומותנה בקביעת מדיניות מסודרת למשרד התיירות ובהנחלת אסטרטגיה ברורה לממשלה של פיתוח התיירות כיעד מרכזי לשנים הקרובות. השר החדש יצטרך להתמקד בנושא השיווק של מדינת ישראל בעולם ובפיתוח תשתיות התיירות. זאת תהיה החמצה גדולה לדורות לו הממשלה לא תשנה את גישתה לנושא התיירות".

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון