שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
נפתח בירושלים מלון הבוטיק "הרמוני"
עבודות וידאו ארט המוצגות על מסכי LCD ופסיפס מרהיב על תקרת הלובי מאפשרים לאורחי המלון לחוות את ירושלים המודרנית דרך עיניהם של אמנים ישראלים.


מלון חדש בירושלים- רשת  מלונות הבוטיק אטלס פתחה את מלון הרמוני. המלון, בן 50 החדרים,  ממוקם במדרחוב נחלת שבעה, מרחק דקות הליכה מהעיר העתיקה.

במלון הושקעו כ- 6 מליון דולר והוא מעוצב ומתופעל בקונספט של הרמוניה ואחווה בירושלים. המלון מוקדש לפניה, צבעיה וניחוחותיה השונים של ירושלים ועיצובו משלב צבעים, תמונות וחוויות בהשראת ירושלים המודרנית. כך למשל יכולים אורחי המלון להתרשם מעבודות וידיאו ארט על ירושלים המוצגות על גבי מסכי LCD המוצבים ברחבי המלון, ומאפשרות לאורחי המלון לחוות את ירושלים של ימינו דרך עיניהם של אמנים ישראלים צעירים.  על בחירת העבודות אחראית האוצרת מעיין שלף.

את תקרת הלובי מעטר פסיפס מרהיב, מתוך עבודותיו של הצלם המוערך נתן דביר,  המציג את פניה הרבות של  ירושלים – דתות, לאומים, טעמים וסגנונות מגוונים.

Harmony_01.jpg

את פיתוח המלון והקונספט, ליוותה חברת ויז'ן מלונאות, בבעלות מרטין ערב ומיכאל חי,  המתמחה בפיתוח והשקעות בבתי מלון. החברה משתפת פעולה עם רשת מלונות אטלס בפיתוח מלונות בוטיק ייחודיים ברחבי הארץ.

רשת מלונות אטלס מתמחה בניהול מלונות בוטיק ומלונות קונספט. יחד עם המלון החדש בירושלים, מונה הרשת 8 בתי מלון ב - ת"א, ירושלים ואילת, ועד סוף השנה יתווספו לרשת 3 מלונות חדשים (שניים מהם בת"א).


למבצעים מיוחדים במלונות לרגל פסח לחץ כאן

 

 

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון