שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
ים, מטקות וכדורגל ישראלי – ביריד התיירות הגדול בעולם
יריד התיירות הגדול בעולם – ITB יפתח ביום רביעי בברלין בהשתתפות נציגי משרד התיירות ותעשיית התיירות. (משרד התיירות)


על רקע הדי המבצע בעזה והמשבר הכלכלי העולמי, ובמטרה למנוע פגיעה בתנועת התיירות, מרכז משרד התיירות מאמצים לעידוד התיירות מאירופה לישראל, במסגרת יריד התיירות הגדול בעולם - ITB, שייפתח בברלין ביום ד' הקרוב, 11/3/09.

פעילות הביתן הישראלי אותו מפעיל משרד התיירות, תעמוד בסימן 100 שנה לתל אביב והוא יעוצב כ"חוף תל אביב". בדוכן, אשר ישתרע על שטח של 770 מ"ר, ייערכו חידונים ומשחקי מטקות ויחולקו גלידות למבקרים. מאמן קבוצת הכדורגל מכבי נתניה, לותאר מיתאוס, מהכדורגלנים המפורסמים בגרמניה, יערוך תחרות בעיטות עם סיטונאי תיירות ויקיים ראיונות לקידום התיירות לישראל.

נציגי משרד התיירות – בראשם שרת התיירות, רוחמה אברהם, אשר תיפתח את הפעילות בביתן הישראלי, מנכ"ל המשרד, שאול צמח, ו-40 נציגים מתעשיית התיירות הישראלית, יפעלו יחדיו בכדי לחזק את הקשרים הקיימים עם גורמי תעשיית התיירות הגרמנית הפועלים מול ישראל, לייצר קשרי עבודה עם גורמים חדשים ולבחון אפשרויות לשיתופי פעולה במטרה לקדם את התיירות לישראל.

מנכ"ל משרד התיירות, שאול צמח: "לצד פעולות ההסברה הנוגעות למצב הביטחוני, ממשיך משרד התיירות לקדם את התיירות לישראל, תוך חיזוק הקשרים עם סיטונאי התיירות המובילים בעולם ופיתוח קשרי תיירות נוספים בתחום התעופה והמלונאות, שיאפשרו שימור והגדלת נפח הפעילות התיירותית. פעולות אלו יתבצעו בגרמניה בתקציב של 22 מיליון שקלים בשנת 2009 – התקציב השני בגודלו בעולם לאחר צפון אמריקה, זאת בשל חשיבותה של גרמניה כמדינה בעלת פוטנציאל גדול לתיירות לישראל שטרם מומש".

ביריד, המיועד לקהל המקצועי והרחב, צפויים להשתתף כ- 11,000 מציגים מ- 180 מדינות, וההערכה היא כי יבקרו בו, כמדי שנה כ- 100,000 אנשי תעשיית התיירות העולמית וכ- 70,000 תיירים פוטנציאלים מהקהל הרחב.

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון