שם משתמש   סיסמא
דף הבית  דרושים  צור קשר 
חפש מלון


àøëéåï çãùåú
משרד התיירות יקצה 17 מליון שקל לשיווק ישראל בארה"ב
נציגי משרד התיירות יפגשו עם גורמי תיירות, אנשי תקשורת ומעצבי דעת קהל בארה"ב, במטרה לחזק ולשמר את תנועת התיירות מצפון אמריקה לישראל


מנכ"ל משרד התיירות, שאול צמח ובכירי מינהל השיווק במשרד התיירות, יצאו ביום ה' (5.2.09) לארה"ב, במטרה לשמר ולחזק את תנועת התיירות מצפון אמריקה לישראל.

במסגרת שהותם בארה"ב, יפגשו נציגי המשרד עם גורמי תיירות ותקשורת מקומיים ומנהלי לשכות משרד התיירות  באמריקה, בכדי לתאם את תוכנית השיווק אשר תחל בתקופה הקרובה בעלות כוללת של 17 מיליון שקל.

מטרת התוכנית הנה לחזק את תנועת התיירות מצפון אמריקה לישראל, אשר נחלשה בעקבות המשבר הכלכלי העולמי והמבצע בעזה. הקמפיין בצפון אמריקה יצטרף לפעולות השיווק האינטנסיבית של משרד התיירות אשר יחלו בימים הקרובים גם בגרמניה, רוסיה, איטליה וצרפת בעלות נוספת של 26 מיליון שקל, במטרה למצב את ישראל כיעד בטוח ואטרקטיבי לתיירות.

כן יפגשו נציגי המשרד עם מנהיגים, מעצבי דעת קהל ואנשי תקשורת מובילים בעולם הנוצרי, במסגרת הכנס השנתי של התקשורת והמנהיגות הנוצרית (NRB). ביריד צפויים להשתתף כמדי שנה, למעלה מ- 6,000 אנשי תקשורת נוצריים, בהם תחנות טלוויזיה ורדיו מרכזיות, מעצבי דעת קהל ואנשי דת, המופיעים בפני מיליוני צופים ברחבי העולם.

מנכ"ל משרד התיירות, שאול צמח: "המבצע בעזה, המשבר הכלכלי העולמי והתחרות שנוצרה בעקבותיו בין המדינות, על ליבו של התייר הפוטנציאלי, יצרו מציאות חדשה קשה ותחרותית ומי שרוצה לזכות בלב התייר חייב להתאים את עצמו למציאות זו. משרד התיירות יפעל בחודשים הקרובים מול משרד האוצר לתגבור תקציבי השיווק בכל המדינות המרכזיות לתיירות לישראל".

יש להדגיש כי התיירות מצפון אמריקה, ניצבת במקום הראשון בתיירות לישראל, עם 700 אלף תיירים שביקרו בישראל בשנת 2008- גידול של כ-16%  לעומת שנת 2007. כ- 50% מתיירות זו הינה נוצרית- אוונגליסטית.

 

ישראל בתמונות
ãåå÷à òëùéå çåôùä áéùøàì! ìçöå ìôøèéí.
מחירים חמים
קישורים שימושיים אירועים פרסומים חדשות אודות צור קשר תנאי שימוש ארכיון